Dlaczego na płytkach nie warto oszczędzać

Remont kuchni czy łazienki robimy zwykle nie częściej niż co kilkanaście lat. Co innego wymiana mebli, a co innego całkowita zmiana wyglądu pomieszczenia, która wiąże się ze skuwaniem ścian i układaniem na nich nowych płytek.

z13988986qprzykladowa-aranzacja-lazienki-z-uzyciem-plytek-ce

To prace dosyć kłopotliwe, uniemożliwiające normalne funkcjonowanie w domu, gdy wszędzie pełno jest pyłu, a do tego kładzenie ceramiki wymaga skupienia, aby zrobić to dobrze. Dlatego też ważne jest, aby taki remont przeprowadzić raz a dobrze, tak że kiedy już ułożymy kafelki, posłużą nam przez długie lata. Dlatego też nie jest to rzecz, na której powinniśmy oszczędzać, gdyż tak samo długo będą z nami wszelkie niepożądanie odpryski, odbarwienia czy zarysowania. Warto sprawdzić wysokiej jakości opoczno plytki.

antonella_lazienka_grafit

biale-plytki-do-lazienki-12-nowych-5

newtone-1000017612

Oczywiście warto szukać okazji i możemy taniej kupić na przykład końcówki kolekcji, kiedy ostatnie opakowania czy pojedyncze sztuki wystarczą akurat na nasze potrzeby. Ale nie powinniśmy w żaden sposób oszczędzać na jakości, kiedy kupujemy płytki. Powinniśmy sięgać po sprawdzone produkty od czołowych producentów, aby mieć pewność, że będą one trwałe przez długie lata. Odwiedź stronę producenta.

Comments
 1. Dagmar
  Odpowiedz
 2. Róża
  Odpowiedz
 3. Seba
  Odpowiedz
 4. Małgosia
  Odpowiedz

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *